„Martwi głosu nie mają” już 20 października na DWUTAKCIE

Już w najbliższą sobotę, 20 października odbędzie się Festiwal Kultury Popularnej DwuTakt. W tym roku mam przyjemność wziąć w nim udział jako gość. To właśnie na DwuTakcie odbędzie się premiera mojej książki Martwi głosu nie mają, będzie też spotkanie autorskie i panel blogerów, który poprowadzę. Ale od początku...

Zacznijmy od okładki i opisu zbioru opowiadań Martwi głosu nie mają:
Toruń – odwiedzana przez miliony turystów perła gotyku. Miasto równie piękne, jak niebezpieczne. Miasto, w którym zbrodnia zostawia krwawe ślady na cegłach, ulicznym bruku i w ciemnych kątach średniowiecznych uliczek. Tutaj nie ma żadnych reguł – każdy może być i ofiarą, i oprawcą, a niegodziwość gra w pokera ze szlachetnością. Poznajcie mroczną stronę grodu Kopernika i brudne zaułki, w których drzemie zło.

„Martwi głosu nie mają” to zbiór dziesięciu opowiadań kryminalnych o zemście, pożądaniu i obłędzie, a także o wymierzaniu sprawiedliwości, świecie odwróconych zasad, tajemnicach i powracających jak bumerang demonach przeszłości. Te historie Was zmienią, prawdopodobnie na gorsze. Wchodzicie w to?

ISBN: 978-83-231-4085-6
wydawca: Wydawnictwo Naukowe UMK
ilość stron: 352
okładka: miękka
seria: Seria Literacka POZA
*
A teraz przenieśmy się do Strefy Kryminału. Tam cały dzień pełen kryminalno-literackich emocji. Startujemy w samo południe.

12:00 - Panel dyskusyjny "Blogerzy w kryminale, czyli śledztwo w sprawie dobrych książek i seriali". Wystąpią toruńscy blogerzy: Anka Szatan (Piekielna Strona Popkultury), Damian Pełkowski (Damianoo czyta) oraz Marcin Okoniewski (Okoń w sieci). Prowadzenie Michał P. Kadlec (Po Toruniu)
13:00 - Spotkanie autorskie z Michał P. Kadlec i premiera jego książki Martwi głosu nie mają. Prowadzenie: Robert Małecki
14:00 - Aneta Jadowska (oficjalny fanpage) opowie o XIX-wiecznym CSI
15:00 - Spotkanie autorskie z Grzegorz Brudnik - autor. Prowadzenie: Robert Małecki
16:00 - Bartosz Szczygielski wygłosi prelekcję pt. "Gry vs Książki. Czy fabuła ma znaczenie?"
17:00 - Marta Matyszczak wyruszy tropem kryminalnych bohaterów literackich.
18:00 - Spotkanie autorskie z Wojciech Chmielarz - pisarz. Prowadzenie: Robert Małecki
19:00 - Spotkanie z Tadeuszem Zymanem, prokuratorem w stanie spoczynku. Prowadzenie: Robert Małecki

Miłośnicy kryminałów, spotkajmy się 20 października w toruńskim Dworze Artusa.

Do zobaczenia.

Komentarze

Popularne posty